NASZA SIŁAAgata Mikołajczyk
agata

Jestem skutecznym menadżerem odnoszącym sukcesy w oparciu o budowanie długofalowych relacji z Klientem.

Mam piętnastoletni staż pracy w firmach polskich i zagranicznych. Niezależnie od branży (FMCG, medyczna, finansowa, outsourcing procesowy), w centrum mojego zainteresowania zawsze był i jest Człowiek.

Prowadziłam liczne szkolenia; sprzedażowe, merytoryczne, z kompetencji miękkich. Doradzałam  niezależnym podmiotom gospodarczym w zakresie rozwijania prowadzonej działalności, ze szczególnym naciskiem na budowanie ich silnej marki. Współtworzyłam strategie marketingowe i standardy obsługi Klienta. Brałam udział w wielu projektach rekrutacyjnych. Zapraszam też do czytania blogu dedykowanego kobietom świadomie budującym  swoją markę osobistą: http://www.agatamikolajczyk.pl/

W życiu i pracy kieruje się zasadą: „Serce za przeszkodę”.


Katarzyna Krajewska Turyczyn
katarzyna

Chcesz świadomie zbudować Swoją Markę? Czas najwyższy dopasować formę do treści. Jeżeli więc już wiesz jakie wartości oferujesz światu, a zauważyłaś, że odbiór Twojej Osoby pozostaje w rozdźwięku... nie marnuj czasu. Tym bardziej, jeśli Twój wizerunek online budujesz używając zdjęć z prywatnych zbiorów. Nie ryzykuj, że trafisz na fotografa bez nowoczesnego podejścia do kreowania wizerunku. Nie chodzi przecież o to, by się nie poznać na fotografii :) W Gdyni mogę szczególnie polecić Katarzynę Krajewską Turyczyn.

Jest osobistym doradcą wizerunku, ekspertem w zakresie budowania marki, grafikiem komputerowym, dobrym fotografem. Kobietą inteligentną, empatyczną, z dużym doświadczeniem w biznesie. Jako właścicielka Wysokiej Szpilki i KKT Studio - Agencji Wizerunkowych tworzy spójny wizerunek dla osób i dla firm. Z Kasią miałam przyjemność niejednokrotnie współpracować, jest też autorem większości zdjęć zamieszczonych na tym blogu.

W swojej codziennej pracy wykorzystuje wiedzę powiązaną z zakresu fotografii, doradztwa wizerunkowego i grafiki użytkowej.

W ramach KKT STUDIO oferuje firmom i instytucjom doradztwo oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej komunikacji graficznej, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa, a samym przedsiębiorcom, menadżerom i właścicielom firm pomaga w kreowaniu i dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego.

W ostatnich latach wyznaczyła sobie za cel podnoszenie samopoczucia kobiet, dodawania im odwagi i pewności siebie w codziennym życiu poprzez działania edukacyjne dotyczące ubioru i wyglądu oraz jego wpływu na kobiety i ich otoczenie.

W ramach WYSOKIEJ SZPILKI propaguje również sesje zdjęciowe dla każdej kobiety jako nowoczesny sposób podniesienia poczucia własnej wartości, pozbywania się kompleksów związanych z wyglądem.

Współpracujemy w zakresie:

  • fotografia biznesowa, zdjęcia ilustrujące działalności Twojej firmy,
  • kreacja graficzna - grafika użytkowa dla Firm,
  • budowa stron www,
  • szkolenia dla grup i doradztwo indywidualne z zakresu WYGLĄD PROFESJONALISTY, DRESS CODE, ETYKIETA BIZNESU
  • indywidualne spotkania ze Stylistką - zakupy, przegląd szafy, dobór stroju na każdą okazję.